Kontakt pro zaslání poptávek

Bojové sporty

 

Nejvhodnější podlaha pro váš výcvik bojových sportů. Patentované zpracování a speciální úprava povrchu proti spálení kůže při kontaktu.

Vhodné pro MMA, Thajský box, Judo, Jiu-Jitsu, Tae Kwon Do, a další...

Využíváme nejmodernější technologii k navrhování a výrobě podlah, které specificky podporují bojová umění. Bereme v úvahu různé styly tréninku a proto pracujeme s profesionály na vývoji textur a vysoce výkonné pěny, která umožňuje sportovcům podávat maximální výkon. Naším cílem je nejen splnit, ale překonat očekávání vývojem inovativních sportovních podlah.

VÝBĚR SPRÁVNÉ VARIANTY

Jakou variantu potřebujete? 

TLOUŠŤKA: Znalost nejlepší možnosti pro váš styl MMA je prvním krokem při výběru správné podlahy. Vyvinuli jsme obecné pokyny, které vám pomohou vybrat tu nejlepší podlahu.

PĚNA: podlahy FLEXI-Roll® a FLEXI-Connect® jsou vyráběny pomocí nejnovější technologie atletické pěny. Zesítěná pěna s uzavřenými buňkami poskytuje maximální absorpci nárazů a udrží výkon po celou dobu jejich životnosti.

TEXTURA POVRCHU: podlahy jsou k dispozici v hladkých SMOTH a TATAMI strukturách  

FLEXI-Connect® PEVNÉ SPOJENÍ BEZ PÁSKY

PRAKTICKÝ A  HLADKÝ POVRCH VE SPOJÍCH U JEDNOTLIVĚ SPOJOVANÝCH PÁSŮ BEZ VĚTŠÍ NÁMAHY 

Patentované spoje podlahy FLEXI-Connect®  způsobily revoluci v odvětví sportovních podlah tím, že eliminovaly potřebu spojovat jednotlivé kusy lepením páskami, šitím, nebo vysekáváním zámků, popřípadě dalšími způsoby, které zanechávají na povrchu podlahy nebezpečné a nevzhledné nerovnosti. Díky integrovanému suchému zipu můžete vytvořit hladké spojení a prakticky bezproblémový hladký povrch.

Díky integrovanému suchému zipu získáte hladký povrch a zkrátíte dobu instalace podlahy na pár minut, pokud ji přenášíte z místa na místo. Nesmíme opomenout na ušetřené stovky a stovky metrů lepících pásek potřebných ke spojení jednotlivých pásů. Podlahy FLEXI-Connect® jsou lehké, ale odolné a vestavěný spojovací systém eliminuje nebezpečné mezery ve spojení jednotlivých rohoží v jednu plochu-podlahu.


BARVY

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ ATMOSFÉRU V PROSTORU A PODPOŘTE SVOJI ZNAČKU VYTIŠTĚNÍM LOGA, LOGA SPONZORŮ A PARTNERŮ, CVIČEBNÍCH POMŮCEK ATD...

Vinyl s hladkým SMOOTH nebo TATAMI povrchem je silný, odolný a předem ošetřený antimikrobiální látkou. Pokročilá technika používaná k lepení vinylu na pěnu znamená, že povrch nikdy nebude vyžadovat rekondici a poskytne stabilní základnu.

Pro udržení dlouhodobé kvality podlahy použijte Dollamur ATTACK Mat. Jde o speciální čistící přípravek vyvinutý na ochranu podlahy. 

SPECIFIKACE

  • K dispozici v tloušťkách přibližně: 2,54cm (1 "), 3,17cm (1 1/4"), 4,12cm (1 5/8 "), 5,0cm (2"), 5,39cm (2 1/8")
  • K dispozici vinyl Tatami nebo hladký SMOOTH vinyl
  • K dispozici možnost vlastních nápisů a loga
  • 3letá omezená záruka

Přizpůsobte si podlahu svým logem a písmem v jakékoli barvě PMS. Náš tým přizpůsobí vaše logo pomocí tisku Dollamur nebo Angtian Digital.

Dollamur nebo Angtian Digital je nejpokročilejší technologie přímého tisku na povrch na trhu. Proprietární inkoust okamžitě zasychá a vydrží i ty nejnáročnější tréninky.