Kontakt pro zaslání poptávek


Naše společnost je největším dodavatelem speciálních povrchů pro venkovní  a vnitřní sportoviště. Patentované povrchy a systémy patří k nejlepším na světě.

Společnost Dollamur Sport Surfaces se sídlem ve Fort Worth v Texasu a založená v roce 1996 je předním světovým výrobcem a distributorem vysoce výkonných soutěžních sportovních podlah pro wrestling, bojová umění, MMA, gymnastiku, cheerleading, fitness, jógu a mnoho dalších sportovních aktivit.

Inovativní, proprietární produkty a závazek k technologickému pokroku ve výrobě umožnily společnosti Dollamur stanovit nové průmyslové standardy pro průmysl sportovních podložek. Rohože Dollamur jsou preferovanou volbou ve stovkách sportovních soutěží nejvyšší úrovně, včetně mnoha národních šampionátů a olympijských kvalifikačních turnajů každý rok po celých Spojených státech, Kanadě, Evropě, Africe, Jižní Americe, Asii a na Středním východě.

ANGTIAN SPORTS se specializuje na výrobu, výzkum a vývoj sportovních povrchů od roku 2008, hlavním produktem jsou vysoce kvalitní MMA Rolling Mats, Gymnastické povrchy, fitness gumové podlahové povrchy, boxerské a MMA vybavení a zámkové podlahy. Vybavili jsme více než 3500 klubů a škol po celém světě, všichni jsou velmi spokojeni s kvalitou a službami.